Bezdrátový zvonek

Prodejny mají v nabídce několik druhů domovních zvonků. Chceme-li instalovat zvonek bez bourání a nepořádku, pořiďme si zvonek bezdrátový. Jeho montáž je velmi jednoduchá. Funguje tak, že se k venkovním dveřím připevnívysílač, který funguje na baterky a přijímač se dá do zásuvky kdekoliv v domě nebo venku. Domovní bezdrátový zvonek má dosah až několik set metrů v otevřeném prostoru, stačí si jen najít zásuvku nebo si zvonek dát do prodlužky. Dosah záleží na kvalitě přístroje. Proto si jej raději dobře vyzkoušíme, protože každou stěnou nebo stropem se dosah zmenšuje. Hlasitost zvonění je buď nastavená, nebo ji můžeme regulovat.
zvonky s podsvícením
Jsou i další možnosti, jak tento zvonek využít.
· Představme si, že jsme na neschopence, máme velkou zahradu, venku je krásně a my musíme sedět doma blízko zvonku, kdyby náhodou přišla kontrola. Přitom by nám čerstvý vzduch určitě prospěl a uzdravili bychom se dříve.
· Můžeme zavolat manžela z dílny nebo ze sklepa, aby šel k obědu nebo svačině. Při svém dosahu nemusíme chodit, ale stačí zazvonit.
· Nahrazuje vysílačku pro starší a nemocné, aby si mohli přivolat pomoc.

Bezdrátový zvonek má velký výběr melodií, které si můžeme sami nastavit. Je chráněn proti stříkající vodě a proti vlhkosti. Podle potřeby si můžeme také vybrat z několika variant.
· Jeden vysílač a jeden přijímač
· Dva vysílače (některé kvalitnější jich mají až dvacet) a jeden přijímač
· Jeden vysílač a dva přijímače
Bezdrátový zvonek může mít i další výhody.
· Videozáznam, který zjistí, kdo stojí za dveřmi a zajistí tak bezpečí
· Světelná signalizace, kterou ocení neslyšící nebo lidé žijící v hlučném prostředí
· Noční podsvícení pro večerní návštěvy
zvonek bezdrátový
Jejich nevýhodou je to, že musíme kontrolovat, jestli nejsou vybité baterie a jejich samolepící připevnění se může vlivem povětrnostních vlivů odlepit nebo může být ukradeno. Lepším a trvanlivějším způsobem připevnění je přišroubování.
Koupí bezdrátového domovního zvonku získáme užitečného pomocníka s mnoha funkcemi.

1.7/5 - (3 votes)
devene
https://www.dagis.cz