Rubriky
Byznys

K čemu se vám hodí stahovač videa

Představte si situaci, kdy se domluvíte s vašimi přáteli na setkání u vás doma, abyste tu společně naplánovali vaši dovolenou. Dovolenkové pobyty spřátelených rodin s dětmi nejsou ničím výjimečným, pokud si děti rozumí a rodiče rovněž, může to být přínosem pro všechny zúčastněné. Podstatné ej jen vybrat vhodné lokality a shodnout se na společném postupu – na termínu, rezervaci, programu a možnostech, které skýtá dané místo.

práce na počítači

Plánování dovolené pomocí upoutávek z Internetu

Vaše plánování dovolené může probíhat třeba tak, že se pohodlně posadíte venku na zahradě pod pergolou, na stůl zahradního dřevěného nábytku rozprostřete papírovou mapu a budete vybírat z možných variant tu nejlepší. Mapa vám poskytne zevrubné informace o možnostech tamního terénu, co se týče např. cykloturistiky, pěší turistiky, přírodních či historických památek atp. Ovšem mapa je jen dvojrozměrná, a i když v ní dokážete číst a vnímat podle vrstevnic reliéf terénu, není to nikdy 3D obraz.

stahování videa

K tomu se hodí nějaké video, nasnímané kýmsi z Internetu, např. ze sociálních sítí. Video je výhodné stáhnout k sobě na počítač video downloaderem https://www.stahujvidea.cz/, protože se může stát, že časem odtud zmizí. Máte-li jej u sebe a případně někde duplikované, máte k dispozici zdroj, s nímž můžete přátelům nabídnout k pohledu do mapy ještě ten reálný, jaký uvidí v okamžiku, kdy na tom místě skutečně budou. Takto se budete všichni lépe rozhodovat a plánování vaší dovolené nemusí být pro vás zklamáním, jak to může být například u lidí, kteří se rozhodují při plánování dovolené jen z reklamních prospektů cestovních kanceláří.

Reklama je zkrátka jedna věc, mnohdy líbivá, aby „prodávala produkty či služby“, a druhá věc je reálný stav, reálná skutečnost. Sami dobře víte z vlastní zkušenosti, že, jak praví přísloví, „není všechno zlato, co se třpytí“. A Internet poskytuje lidem sdílet i taková videa, která by se do reklamních kampaní rozhodně nehodila.

Rubriky
Byznys

Když se stěhuje firma

Stěhování z bytu do bytu, nebo z domu do domu je samo o sobě dost náročná operace. Těch věcí, co se musí zabalit, toho nábytku, který se musí převézt. A co teprve velké, těžké předměty, jako například piáno? To se musí dokonce na půl rozložit, jen aby jej vůbec bylo možné protáhnout dveřmi. Na novém místě vše ustavit, a to vybalování. Jedním slovem katastrofa. A to jde jen o jeden byt či dům. Co všechno teprve obnáší stěhování firmy?

Na první dojem musí být stěhování firmy ještě větší katastrofa než v případě výše uvedeném, tedy při stěhování soukromých prostor. Jenže to nemusí být až tak úplně pravda. Všechno záleží na zkušenostech toho, co firmu stěhuje, jeho přehledu a dá se říci i na určité strategii.

Stěhování se týká všeho

Zkušenosti se stěhováním má především jen ten, kdo už něco stěhoval. A pokud je to jeho profesí, tak ty zkušenosti musí mít zákonitě největší. Například člověku, zaměstnanci stěhovací firmy, je už při prvním letmém pohledu na stěhovaný objekt jasné, co všechno bude pro stěhování nutné zařídit, co připravit a nachystat, kolik aut si stěhování asi vyžádá a jaký počet pracovníků bude muset do akce nasadit.

Při stěhování firmy je navíc velice důležitý čas. Firma nesmí utrpět příliš časové ztráty, na novém místě musí být schopna začít pracovat téměř okamžitě. Proto je dobré, nepokoušet se o stěhování vlastními silami, ale obrátit se na profesionály.

Koberce na závěr

Stěhování firem v Praze, ale i v jiných lokalitách zajišťuje také firma s příhodným názvem Odnesto.cz s.r.o. Ona právě funguje výše uvedeným způsobem. Potřebujete-li přestěhovat svou firmu, pošle k vám svého manažera, který vše zhodnotí a posoudí. Obhlédne si také místo, kam se bude vaše firma stěhovat. V dohodnutou dobu se pak dostaví pracovníci firmy a vše odpojí, zabalí do krabic a beden a pečlivě označí.

Právě pečlivé označování a setřídění obalů je klíčem k urychlenému oživení činnosti firmy na novém místě. Vše se uloží a naskládá na původní místo ve skříních a skřínkách. Nevznikne žádný chaos a zmatek. Vše bude při starém, jen na jiné adrese.

Rubriky
Byznys

Přivítejte nové zákazníky!

Mnoho firem se dlouhodobě potýká s nedostatkem svých zákazníků. Což pro ně může v dlouhodobějším měřítku znamenat existenční problém. I z tohoto důvodu je zapotřebí neustále hledat způsoby, jak potencionální zákazníky přilákat na své webové stránky. Pojďme si ukázat několik prostředků, díky kterým je to možné i s omezeným rozpočtem.

Umělá inteligence

 • SEO

SEO anebo také optimalizace pro vyhledávače je efektivní způsob, jak zvýšit návštěvnost webové stránky nebo e-shopu. Na tuto problematiku se v současnosti specializuje řada firem, není proto problém svěřit se do péče některé z nich. Ve zkratce se jedná o úpravu webových stránek, které jsou pak pro internetové vyhledávače čitelnější. Zvláště nově vzniklé weby mají velkou nevýhodu, neboť odkazy na ně internetové vyhledávače zpravidla umisťují až daleko za ostatními. Každý uživatel internetu si ze své vlastní zkušenosti lehce odvodí, že takový postup může být zvláště pro e-shopy likvidační. Ovšem díky správné optimalizaci, lepší přehlednosti webových stránek nebo použití správných klíčových slov se mohou vaše preference výrazně zlepšit. Jedná se však o prostředek, který nenabízí okamžité výsledky, ale spíše ty pozvolné a dlouhodobé. Možná i z tohoto důvodu ho řada firem nevyužívá.

Internetový vyhledávač

 • PPC reklama

PPC reklama není obyčejná reklama, ale pracuje též ve spojitosti s internetovými vyhledávači. Jedná se vlastně o reklamu, kde inzerent nemusí platit za její umístění, ale až za jednotlivé prokliky na stránku, kterou odkazuje. Dalo by se tedy říci, že vám v poměru cena/výkon dokáže nabídnout to nejlepší. Inzerent si sám může hlídat cenovou náročnost reklamy a její výsledky jsou k vidění okamžitě.

PPC reklama USA nebo PPC reklama Rakousko však mohou pomoci rozšířit povědomí o vaší firmě i mimo hranice tuzemska. Kde mohou být začátky podnikání ještě náročnější, než je tomu u nás.

Rubriky
Byznys

Masáž tak trochu jinak

Člověk potřebuje k životu opravdu velkou spoustu věcí, některé věci potřebuje k tomu, aby byl vůbec schopný přežít, takovými věcmi jsou například potrava, slunce, kyslík a tak dále. Potřebuje ale i ostatní věci, které občas bereme jako úplnou samozřejmost, takovou věcí je například lidský dotek. Často právě lidský dotek dokáže z našeho těla otřepat spoustu starostí a pomoci nám tak s naší psychickou stabilitou.

Žena ve spodním prádle

Někteří lidé vyhledávají lidský dotek ještě více než například ostatní. Tento typ lidí často navštěvuje například služby, které se zabývají masírováním svých klientů. Vědění o lidském těle se stále posouvá, a proto se posouvají i různé techniky a styly masáží, které vám mohou být poskytovány. Může vám být poskytnuta například masáž, která vás příjemně uvolní, u které si budete užívat teplo doteků masírující osoby a příjemné masérské techniky, které budou umocněny teplým olejíčkem, který může být například léčivý a prospěšný tak pro vaše tělo.

Záleží na každém, jakou masáž si vyberete. Jaký přístup maséra máte rádi a nejvíce samozřejmě záleží, co od dané masáže očekáváte. Někomu nemusí jít tak úplně o uvolnění celého těla, ale spíše o vlastní potěšení a uvolnění se v trošku jiném smyslu. Pro tyto případy je k dispozici například masáž penisu Praha, kde můžete perfektně ukojit svoje touhy a zažít opravdu příjemnou chvíli. Tyto služby rozhodně nejsou pro každého, někdo by do takového studia nikdy nevkročil, někteří to naopak ale vyhledávají a libují si ve využívání těchto služeb.

Svůdná žena

Podniky poskytující tyto služby jsou ve většině případech opravdovými profesionály, kteří vás dokáží dovést až na samotný vrchol blaha a zažijete tak něco, co jen tak nezažijete. Každopádně každý to má jinak a každý jsme individuálně odlišní i po této stránce, proto pokud chcete hodnotit, musíte si to zažít na vlastní kůži.

Rubriky
Byznys

Autopůjčovna, která má velký výběr aut

Autopůjčovny fungují hlavně na to, že se člověk o svůj vůz nestará a dochází tak k častým poruchám. Díky těmto poruchám, jsou lidi v nouzi a obrací se na autopůjčovny, aby získali na dobu, co je jejich vůz v servisu vůz náhradní. Ovšem nejedná se o žádnou špatnou věc, ale ba naopak. Autopůjčovny se v dnešní době vyplatí a stále více zákazníků se na ně obrací v případě poruchy jejich vozů. Pokud jste se i vy ocitli v nepříjemné situaci a nutně potřebujete vůz, tak se obraťte na tuto autopůjčovnu.

Praha půjčovna aut

Praha půjčovna aut, je jedna z nejlevnějších půjčoven v okolí. Díky tradici 22 let na trhu, se v půjčování automobilů vyzná a poradí Vám v jakémkoliv problému. V jejich vozovém parku je mnoho aut na výběr a vybere si zde opravdu Každý. Na výběr budete mít vozy menších rozměrů až po minibusy, které se dokonale hodí, pokud chcete vyrazit na hory, či na prodloužený víkend ve více lidech. Samozřejmostí je u každého pronajímaného vozu havarijní a zákonné pojištění a to jak v tuzemsku, tak v Evropě.

Praha půjčovna aut

V případě, že si zvolíte pronájem vozu od této společnosti, tak se můžete těšit na řadu výhod, které budete k pronájmu mít. Mezi tyto výhody patří zaručeně dálniční známka pro Českou republiku a také neomezený počet kilometrů po České republice. Bezplatně Vám tato firma zapůjčí také dětské sedačky, podsedák, ale také sněhové řetězy. Všechny automobily jsou vybaveny centrálním zamykáním a také zámkem řadicí páky. Navíc ani jeden z automobilů není polepený reklamami a tak s ním můžete vyrazit snad kamkoliv. Veškeré ceny jsou uvedeny na internetových stránkách a to i na krátkodobí, či dlouhodobí pronájem.

Jestliže tedy sháníte vůz, na který je spoleh, tak se určitě podívejte na tuto půjčovnu. Zaručeně si zde vyberete vůz, který Vám budete vyhovovat a ještě budete rádi, že jste tuto půjčovnu zvolili.

Rubriky
Byznys

Újma na zdraví při nehodě

Dopravní prostředky jsou skvělý způsob přepravy, ovšem hrozí ti jisté nebezpečí, takže musíme dávat pozor. Při nehodě jako poškozený máma právo na odškodnění.

Újma na zdraví při nehodě

Při řízení musíme být opatrní

Nespočet lidí používá osobní vůz k tomu, aby se dostali tam kam potřebují. Při řízení motorových vozidel rozhodně musíme znát pravidla silničního provozu a umět je využit v praxi, protože to už se učí v autoškole, kdy je to naprostý základ. Bezpečnost automobilů se sice stále zvyšuje, ovšem rizika tu stále jsou a budou, protože hodně dopravních nehod nemá dobrý konec. Takže bychom jízdu měli vždy přizpůsobit svým schopnostem, stavu komunikace a dané situaci.

rozbité auto

Přeci jen se nebudeme hnát do zatáčky, kam nevidíme, a ještě je třeba mokro. Na křižovatkách nemůžeme brát přednost jako automatickou věc, protože lidé chybují, a proto musíme předvídat a dobře sledovat provoz. Rozhodně při jízdě musí každý řidič dávat pozor, protože spousta nehod vzniká nevěnováním se řízení, kdy se lidé třeba dívají do mobilu, což je zásadní chyba. To vše je dáno pravidly a zákony, jenž musíme dodržovat, protože mají opravdu smysl.

Nárok na odškodnění

I když si to většinou neuvědomujeme, tak se rázem můžeme stát účastníkem dopravní nehody, kdy musíme vědět, jak se správně zachovat, abychom minimalizovali škody. Poskytnou první pomoc je přeci jen naše zákonná povinnost, takže když spatříme dopravní nehodu, tak musíme zastavit a pomoci s čím je třeba. Bohužel se můžeme dostat také do role poškozeného, kdy do nás třeba někdo nabourá. Uznávání spoluúčasti na nehodě pro nás znamená nárok na odškodné, kterého máme řadu druhů.

odškodnění penězi

Tím prvním je náhrada škody na zdraví, kam řadíme třeba bolestné. Dalším bodem jsou peníze za věci osobního charakteru a posledním škoda na životě, které jde pozůstalým. Na odškodnění po dopravní nehodě Poradnaodskodnení.cz si musíme dávat pozor, protože se posuzuje podle bodového systému, takže je důležité mít dobře sepsaný lékařský posudek. Přeci jen některé pojišťovny nemusí chtít vyplatit celou částku, a proto můžou Vám odborníci můžou udělat revizi.

Rubriky
Byznys

Nabízíme kvalitní firemní stravování

Nejste spokojeni se současným dodavatelem stravovacích služeb pro vaše zaměstnance? Nechutná jim, jídla jsou fádní a často se opakují? Pamatujte na to, že jen spokojený zaměstnanec a jeho stoupající produktivita práce, má pro vaši společnost význam, nikoliv nespokojený pracovník.
Proveďte průzkum u vašich pracovníků a dotažte se jich, zda by upřednostnili změnu a nového dodavatele firemního stravování.

servírování na stole

Pokud odpovědi budou znít ano, jsme tu my a naše nabídka https://www.arter.cz/ firemního stravování. Naše jídla připravují prvotřídní a zkušení kuchaři v prostředí moderní kuchyně, kterým je jejich práce koníčkem. Jen tak mohou být jídla chutná, což potvrzuje, že v dlouhodobém průměru více než devadesát dva procent zaměstnanců využívá našich služeb. Uspokojíme jak zaměstnance dávajícím přednost klasické kuchyni včetně omáček, tak i ty, kteří si oblíbili minutkovou kuchyni. Ani vegetariáni u nás nepřijdou zkrátka. Víme, že každý klient má rád svou specifickou chuť a upřednostňuje různé ingredience. I ty naleznou u výdajového okénka a mohou si dle libosti přikořenit či jinak ochutit svůj oběd. Čísla spokojených zákazníků hovoří pro nás a pro skutečnou kvalitu. Dokážeme vám, že nemluvíme do větru.

k obědu podávané kuře s bramborem

Naopak, poskytneme stabilní nabídku, a to:

 • Dva druhy chutných polévek.
 • Čtyřikrát hotová jídla.
 • Tři druhy minutkových specialit.
 • Dva typy obložených talířů.
 • Jeden krát ovocný talíř.
 • Dva druhy točených nápojů, které si klient upravuje dle svého uvážení.

Jak jsme sdělili již na začátku, jsme přesvědčeni, že jen spokojený klient se vrací a dokáže ocenit kvalitu a chuť. Máme zájem na tom, aby vaši zaměstnanci odcházeli z jídelny nasyceni, a proto každý dostane na talíř porci, jakou si přeje. Neomezujeme nikoho v jeho chuti a dokonce ani ve velikosti podávaných porcí! Tuto výhodu považujeme za prioritní.

Rubriky
Byznys

Vylepšete návštěvnost svých stránek

Nebaví vás už chodit do práce a raději byste si vydělávali z domu? Dobrou zprávou je, že je to reálné. Tou horší pak je, že to nemusí být úplně snadné.

Vylepšete návštěvnost svých stránek

Chodit denně do práce se líbí jen malému procentu lidí, a i ti mají často problémy se vstáváním. Hlavně v našich zeměpisných šířkách, kdy se začíná v práci obvykle okolo osmé ranní, je vstávání velký problém. Toho se můžete zbavit, když začnete pracovat přímo pro sebe. Ovšem i podnikání vyžaduje nutnost vycházet brzy ráno z domu. Ne, pokud budete vydělávat pouze prostřednictvím internetové sítě. V takovém případě totiž budete moci být celý den zachumlaní pod peřinou pouze se svým počítačem.

Analýza

Problémem ale může být druh práce, který budete vykonávat. Ne každý totiž umí dělat grafiku, natož pak provádět programování či kódování. To může být trochu potíž. Máte-li však alespoň minimální literární talent, můžete si zkusit vydělávat na život psaním. V tomto případě nebudete většinou tvoři povídky či snad muset sepisovat knihu, ale spíše vyplňovat popisky pro různé internetové obchody, respektive klasické weby. Přilepšit si navíc můžete i pomocí svého blogu.

Hezky pište, vyplatí se vám to

Blog je v podstatě forma klasického zápisníku, jen ve virtuální podobě. Můžete si na něj dát cokoliv budete chtít, tedy samozřejmě cokoliv legálního. Psát můžete o různých věcech, ale vždy by to mělo být něco, co vás zajímá. V případě, že chcete pomocí svého zápisníku i vydělávat, měly by texty být zajímavé, čtivé a měly by na vaše stránky přibývat takřka každý den. Jen tak si dokážete udržet pozornost čtenářů, kteří by jinak bez potíží přeběhli ke konkurenci. Tyto návštěvníky však nezískáte pouze svou prací, ale také optimalizací svých stránek.

Hlavní vyhledávač

Lákadlo

Optimalizace, která by vás v tomto případě měla zajímat, je optimalizací pro vyhledávače, zkráceně seo. Jde o speciální službu, která je však dnes žádaná více než kdy jindy. Ono není ani divu, jelikož konkurence je rovněž více než kdy jindy. Málokdy se tak dokážete prosadit mezi ostatními pouhou kvalitou, chcete to být zadobře i s hlavními vyhledávači. Pouze tak si vás vaši čtenáři najdou snadněji než jiné.

Rubriky
Byznys

Síla Facebooku chce využít naplno

Facebook je sociální síť, která má neuvěřitelný význam naprosto ve všech ohledech. Zejména z hlediska reklamy a propagace má smysl do Facebooku investovat nemalé částky. Někdy je však obtížné o všechno se starat tak, ať to dává smysl. Proto je dobré, když je správa stránky na Facebook v rukou někoho zkušeného. To vám zajistí nejenom, že budete úspěšní, ale také to, že se nebudete muset věnovat něčemu, čemu třeba nerozumíte, případně vám to zabírá velmi mnoho drahocenného času.

Google jako základ SEO

A jak to vlastně funguje?

 1. Na začátku je pečlivá analýza = Je třeba stanovit si cíle, co vlastně očekáváte, a jaký dopad by správa Facebook stránky měla mít, abyste považovali investici za smysluplnou.
 2. Dále je třeba zaměřit se na údržbu = Jakmile začne pracovat specialista, správa nebude ve vašich rukou, což však neznamená, že byste se měli obávat toho, jakých dosáhnete výsledků.
 3. Dlouhodobé výsledky je třeba pečlivě analyzovat = Abyste mohli mít o všem přehled, vyplatí se vám vést si poctivé záznamy, které vám napoví, jak na tom jste s celkovou propagací na sociálních sítích.

Je zřejmé, že je třeba něco málo udělat proto, abyste mohli být se správou spokojeni. Jakmile byste cokoliv podcenili, bylo by možné očekávat, že výsledky nebudou vypadat přesně podle vašich přání. Ruku v ruce se správou jde i samotná analýza, která je úzce spjata s optimalizací pro vyhledávače. Znáte SEO a víte, že analýza je v této oblasti základem? Pokud ještě ne, ani byste se neměli snažit najít to, jak na SEO analýzu. Pro vás by to byla ztráta času, neboť efektivní prověření webu dokážou zrealizovat jenom specialisté.

sociální sítě

Vy se tedy nemusíte trápit složitými věcmi, mezi které SEO bezesporu patří. Můžete se spíše věnovat tomu, co vám jde, a čemu rádi věnujete svůj čas. To se vám vyplatí nejenom z hlediska úspěchu, ale také z hlediska toho, jak jste spokojeni se svým životem.

Rubriky
Byznys

Velká letní soutěž

Jestliže je něco, čemu velká spousta lidí neodolá, pak jsou to soutěže. Něco takového vás jistě nepřekvapí, protože mezi námi existují tací, pro které je soutěžení život.

Nic by se ale nemělo přehánět. Pokud vám na tom, abyste každou soutěž vyhráli, záleží více, než je zdrávo, pak to opravdu není dobře.

Člověk opravdu nemusí pokaždé vyhrávat. Pamatujte na něco takového, než bude pozdě.

začátek soutěže

Jestliže jste například ještě nikdy nesoutěžili a rádi byste něco takového zkusili, pak se zkuste zapojit do letní soutěže, která právě probíhá.

Velká letní soutěž https://naomibrno.cz/soutez/ je pro každého. I vy se do ní můžete zapojit.

Pokud byste rádi vyhráli nějaký ten pobyt nebo alespoň něco malého, pak neváhejte a zapojte se ještě dnes.

Jestli je něco, co bychom vám doporučovali a to zejména pokud jste ještě nikdy nesoutěžili, pak je to přečíst si maximum informací, které jsou k dané soutěži poskytnuty. Právě v nich se můžete dozvědět spoustu užitečných věcí, které není na škodu znát. Dozvědět se zde například můžete minimální věk, do kdy je možné danou výhru uplatnit apod. Skutečně toho není málo.

Jen málokdo ale něčemu takovému věnuje pozornost. Rozhodně to není dobře, protože nikdy nevíte, kdy vás mohou některé z informací opravdu překvapit.

Určitě ale v takových informacích nenajdete nic špatného. Nemusíte se tedy obávat.

Některé soutěže nemusí být vůbec špatné. Je sice pravda, že je zde velmi malá pravděpodobnost, že vyhrajete, ale jak se říká, za zkoušku člověk nic nedá. Nikdy nevíte, kdy se zrovna na vás usměje štěstí, a získáte něco, co jste si přáli.

relax u vody

Pokud někdy narazíte na nějakou tu soutěž, která se vám bude líbit, pak se do ní můžete zkusit zapojit.

Je to jen na vás, zda se rozhodnete do něčeho takového jít či nikoliv. Jestli z něčeho takového máte strach, pak do toho raději nechoďte.

Soutěže ale skutečně nemusí být špatné. Nic by se ale nemělo přehánět. Pokud se stane, že nevyhrajete, opravdu z toho nebuďte smutní. Je důležité zúčastnit se, nikoliv vyhrát.