Bublinky najdete nejen v šampaňském, ale i v balíku

Oslovujeme zákazníky, kteří vlastní e-shopy a jejich „každodenním chlebem“ je balení a zasílání balíků a balíčků, do kterých je nutno vměstnat a pečlivě obalit zboží tak, aby se nepomačkalo a hlavně nerozbilo, či nedošlo k jiné úhoně. Je třeba si své klienty hýčkat.

A k tomuto může hravě sloužit námi dodávaná bublinková fólie prodej Balteto.

Bublinková folie je velmi kvalitním obalovým materiálem.

balení nábytku

Nezabere v balíčku spoustu místa, dobře přilne ke zboží a svými „bublinkami“ ho dostatečně ochrání. Zboží můžete zabalit do jedné, dvou nebo i tří vrstev. Záleží jen na vás, jak vám na dodávaném zboží záleží a zda je křehké či nikoliv. Tato igelitová folie má obrovskou výhodu v tom, že vám, respektive cílovému zákazníkovi, absolutně nenavýší náklady na poštovné, protože je lehká a téměř nic neváží. A to je její velká přednost krom toho, že dokáže ochránit vámi dodávané zboží. Tento materiál je kvalitní a taktéž ručíme za zdravotní nezávadnost.

bublinková folie

U nás si vyberete jak fixační, výplňové, tak i obalové materiály.

Můžete si vybírat jak z výše uvedené bublinkové folie nafouknuté, tak i nenafouknuté, kterou dodáváme v rolích po třista metrech o rozměrech 30×30 x4 cm PE se zárukou jeden rok. Tloušťka folie činí dvacet mikrometrů. Jednotlivé díly jsou viditelně odděleny perforací, takže si můžete odtrhnout přesně tolik kousků, které upotřebíte. Pro vaši informaci uvádíme, že jedna role obsahuje až jeden tisíc útržků o rozměru třicet krát třicet centimetrů.

Stroj, který potřebujete, pokud si chcete vyrábět svou obalovou techniku.

Výchozím obalovým materiálem je nenafouknutá bublinková folie pro nafukovací stroj značky EU-018 N, který máme na skladě a nabízíme jeho dopravu zdarma! Šasi stroje je z oceli, černé barvy. Nafouknete jím nejen folii, a to až do šířky role čtyřiceti centimetrů, ale i výplňové polštářky.

devene
https://www.dagis.cz