Cestujeme po USA

Chystáte se v létě na dovolenou a chcete zažít něco opravdu úžasného? Pak určitě zvažte cestu do Spojených států, protože nebudete litovat. Tato země Vám má opravdu hodně, co nabídnout. Na jedné straně jsou zde úžasné národní parky, ve kterých můžete najít opravdové přírodní zajímavosti. Jedním takovým parkem je určitě Yellowstone park nebo například rezervace Grandy Canyon. Pokud jste spíše městský typ, tak nezapomeňte navštívit největší americké město New York.
taxi v provozu
Naprosto Vás ohromí svou krásou a Vy si budete připadat jako Carrie ze Sexu ve městě, až budete procházet po hlavních třídách tohoto města. Když už tam budete, tak určitě navštivte sochu Svobody anebo některé významné galerie. Za návštěvu rozhodně stojí i hlavní město Washington D.C., ve kterém nezapomeňte na návštěvu areálu Bílého domu. Pamatujte ale, že na všechny tyto turistická místa je potřeba si zamluvit vstupenky dost dlouho dopředu. Takže si celou Vaši cestu podrobně rozplánujte, abyste mohli být pak během pobytu v naprostém klidu. Jestli máte rádi kombinaci pokrokové a zároveň tradiční architektury, tak zaručeně navštivte město Boston. Je kombinací britských malebných uliček a technické vymoženosti celého státu.
brooklyn most
Jestli si chcete užít i trochu koupání, tak se vydejte někam k pobřeží. Takovým nejoblíbenějším turistickým cílem je Miami, kde jsou opravdu nádherné pláže a počasí, které si zamilujete. Kromě moře je v Americe i opravdu hodně jezer. Mezi jedno z největších patří zaručeně Michigan, které najdete u města Chicago. Na první pohled vypadá jako moře, neboť je slané a svou rozlohou je srovnatelné s celou naší zemí. A když už je řeč o té vodě, tak určitě nevynechejte návštěvu Niagarských vodopádů. Dají se navštívit z obou stran, z té kanadské a i americké. Jen z jedné je ale možnost se k nim vydat výletní lodí.

devene
https://www.dagis.cz