Místa, která v Lednici skutečně stojí za to

Místa, která v Lednici skutečně stojí za to

Morava je nádherné místo, kde můžeme objevovat nové a nové zázraky při každé návštěvě bez ohledu na to, kam zrovna zavítáte. Představovat vám Lednici asi není příliš nutné, protože většina lidí ví, že toto místo existuje a je na něm něco krásného a jedinečného. Tím něčím je rozhodně jejich nádherný zámek a historické památky, ale to není všechno.

Ochutnat zde také můžete spoustu skvělého jídla a vychutnat si kvalitní víno. Ať už si zvolíte jakýkoli cíl a máte jakékoli záliby, budete se muset někdy ubytovat. Lednice ubytování nabízí nezapomenutelný pobyt v srdci jedinečného areálu, kde najdete nádherné pokoje, privátní wellness, bazén, vinný sklep, zahradní restauraci a úžasnou pizzerii s vynikajícím italským jídlem.

Morava řeka příroda

Jedinečný historický zámek

Zámek Lednice je zaručeně jedním z nejkrásnějších v celé České republice. Jeho krásu podtrhují přilehlé parky, lesy, rybníky a nádherné zahrady. Na své si tak přijdou nejen milovníci historie, ale také květin a přírody. Vzhled a styl, ve kterém můžete budovu vidět dnes, byla vytvořena mezi lety 1846 a 1858 rodem Liechtensteinů v novoanglickém stylu windsdorfské gotiky.

Interiér je jednoznačně luxusní a přepychový, takže se během prohlídky máte na co těšit. Zvolit si přitom můžete jeden i více prohlídkových okruhů. První se soustředí na reprezentativní sály v přízemí a úžasně vyřezávané stropy. Druhý vás zavede do knížecích apartmánů a do galerie. A ve třetím se podíváte do komnat princů a princezen, které na zámku přebývali.

Bazén relax odpočinek

Relax v lázních

Tato moravská obec ale skýtá i skvělou možnost, jak si odpočinout. Jejich lázně jsou nejmladšími, které byly začleněny na seznam UNESCO. Co si tam můžete užít? Najdete zde bezbariérový přístup, bazén o teplotě 31 stupňů, vířivku se slanou vodou, ale také skvělé místní víno v přilehlé kavárně. Kromě toho je zde nádherný výhled na kolonádu a překrásné zahrady.

devene
https://www.dagis.cz