Mobilní dům – snadné, rychlé a pořád ještě poměrně levné bydlení

Jakmile dojde v dnešní době na otázku bydlení, mnozí obrací oči v sloup. Jiní jsou rádi, že vůbec mají kde bydlet, protože říkají, že v dnešní době by rozhodně otázku bydlení nechtěli řešit. Jenomže někteří lidé musí, takže se nyní podíváme na jednu z možností. Představíme si mobilní dům a můžeme přidat pár výhod a nevýhod tohoto stylu bydlení.

Praktické a malé

Což znamená také útulné, příjemné, ale zároveň to nemusí znamenat staré. To rozhodně neplatí v případně objektu Lavaro House C1 https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/lavaro-house-c1-nr-44-2021/.

Naopak ten je velice moderní, krásný a vzhledný. Skvělý partner pro dospělé, samotáře i rodiny s dítětem.

muž televize

Co všechno v něm najdete?

Dva pokoje, celková rozloha 48 metrů čtverečních. Celoroční typ, pro soukromé ubytování. Velice úsporný objekt, silná izolační vrstva (130 mm), vnitřní obložení PVC linea, vybavený – skříně, postele, pohovka. V celém objektu jsou LED diody. Dva pokoje plus jeden velký s kuchyní a obývacím prostorem. Topení je elektrické. V koupelně najdete sprchový kout, wc, zrcadlo, skříňku s umyvadlem, bojler a topný žebřík.

home

Co mluví pro?

Objekty jsou velice malé, to jistě každý musí pochopit, ovšem ženy si to pochvalují, neshromažďují kolem sebe tolik zbytečných věcí, mají jenom to, co potřebují a navíc méně prostoru znamená méně času na úklidu a více na zábavu. Menší prostor také znamená méně vyplýtvané energie. Jistě to znáte, doma se svítí i tam, kde vůbec nejsme, prostě jako na hradě. A to nejde jenom o elektřinu, která se mimochodem neustále zdražuje, a stále vyhrožují tím, že bude ještě hůře.

Navíc vám vaši novou domácnost přivezou a ustaví. Bydlet můžete velice rychle. Stavba netrvá dlouhé roky, ale je dokonce možné si dům vybrat z již nově čerstvě postavených objektů, takže vyřízení je opravdu rychlé.

Co mluví proti?

Jedním slovem, jsou malé. To pro někoho může znamenat velkou nevýhodu.

devene
https://www.dagis.cz