Multikina

Hodně lidí v dnešní době využívá multikina v obchodních centrech. Velkou výhodou je poloha, která umožňuje zároveň nakoupit a zajít si i na dobré jídlo do restaurace. Multikino je dobrá volba ke sledování filmů. V nabídce takového kina je mnoho filmů v různých časech. Člověk si tedy může vybrat to, co se mu nejvíce líbí a v konkrétní čas. Koupí si lístky u pokladny a než bude film, tak se klidně může podívat po obchodech. Multikina mají velice příjemnou atmosféru a jsou luxusně zařízena. Divák se zde tedy cítí velice dobře a rád si za komfort připlatí. Navíc Cinema City nabízí i filmy ve 4DX a to je teprve zážitek.
kino pruh
Rozhodně stojí za vyzkoušení. Následně si člověk může před začátkem představení koupit popcorn, pití a klidně i něco sladkého. Můžete si vybrat mezi slaným a šunkovo-sýrovým popcornem. V promítacím sále se usadíte do pohodlných sedaček a můžete se nechat okouzlit krásným filmem. Při filmu pojídáte popcorn a popíjíte nápoj. V mnoha multikinech je v nabídce i malý sekt a dokonce i pivo.

Jak je to s cenou?

Cena takového lístku záleží na představení. Existuje totiž 4DX, 3D, 2D, VIP, Gold Class. Cena lístku do Gold Class je kolem 350 Kč a do VIP je 580 Kč. Ve VIP (Cinema City Chodov v Praze) je dokonce možnost přijít 30 minut před představením a využít neomezenou konzumaci nápojů, popcornu, nachos. Samozřejmě, že pokud půjde rodina odpoledne na filmové představení do multikina, tak není problém za jedno představení nechat i přes 1000 Kč. K ceně lístku musíte totiž připočítat popcorn, sladkosti pro děti a nápoje.
popcorn a bonbony
Taková návštěva není zrovna levná záležitost. Je potřeba se na to dívat i z druhého pohledu, protože je možnost strávit hezké odpoledne s celou rodinou. Rozhodně člověk může spojit příjemné s užitečným. A proč by ne? Jsou i lidé, kteří raději jdou do klasického kina, než do multikina. Myslím, že je to každého věc. Klasické kino má určitě hodně do sebe. Osobně upřednostňuji multikina z mnoha důvodů – pohodlí, komfort, občerstvení, zážitek z filmu, klimatizace. Rozhodně alespoň jednou takové multikino vyzkoušejte. Vám i dětem se to bude určitě líbit. Vyberte si film, zvolte si třeba sobotní odpoledne a hurá na skvělý zážitek. Může se stát, že si multikino oblíbíte natolik, že budete jezdit na filmy každý týden. Přeji všem hezkou zábavu.

devene
https://www.dagis.cz