Ocelové trubky MTZ

Trubky ocelové bezešvé přesné, pro většinu lidí je to asi neznámá věc a zná ji jen jako takové velké trubky, kterých vždy leží hromada na stavbách. Tyto trubky se používají na různé účely. Ať už je to stavebnictví nebo zámečnické konstrukce. Trubky bývají velkých rozměrů takže někdy nemusí být lehké je přepravit. Určitě jste někdy potkali na cestě kamion naložený hromadou trubek. Bez těchto trubek se ale běžný smrtelník obejde takže tyto starosti se týkají například firem ze stavebnictví.

Trubky s atestem

Pokud tyto trubky potřebujete musíte samozřejmě najít jejich správného dodavatele. Já si například našel firmu, která se specializuje na obchod těchto trubek, jak nových tak i použitých. Firma nabízí hned několik produktů: nové trubky s atestem a i bez něj, použité trubky, izolované trubky, štětovnice a také veškeré příslušenství k trubkám. Na skladě mají vždy alespoň 2500 tun trubek k okamžitému odeslání. Mimo stavebnictví a zámečnických konstrukcí, prodávají trubky také pro energetiku a vodohospodářské a inženýrské stavby, vykupuje nepotřebné zásoby hutních materiálů a od roku 2017 jsou členy Asociace stavitelů plynovodů a elektrovodů.

Trubky bez atestu

Firma byla založena už v roce 1992 a sídlí v Rudolfově u Českých Budějovic, kde má také sklady. Trubky dodávají jak od tuzemských tak i zahraničních dodavatelů jak průmyslovým či stavebním firmám tak i soukromým osobám. Nabízí všechny potřebné služby okolo trubek: řezání trubek na potřebné délky, řezání trubek pod úhlem, úkolování konců trubek pro V svar, atesty – chemické rozbory, autodoprava na požadovaný termín, výkup ocelových trubek a nepotřebných zásob hutních materiálů a pronájem použitých ocelových trubek na vodohospodářská díla. Pokud máte nějaké další otázky neváhejte se jich zeptat, na stránkách mají taktéž kontakty, ať už mail nebo několik telefonních čísel a rádi vám dotazy zodpoví.

devene
https://www.dagis.cz