Víkend s laserovou hrou

Víkend s laserovou hrou

Nejvíce volného času a časových možností máme bezesporu přes víkend. Abychom ho však nepromarnili, ale odpočinuli si tak, jak to potřebujeme, musíme si zvolit program, který nám nabídne pocit pohody a odreagování.
Jestli přemýšlíte, co s volným časem a netoužíte po tom, sedět doma na gauči, rozhodně vyzkoušejte laser game.

billboard-right(1)

..1Arény připravené k boji

Vaši hru a celkovou euforii z ní vám vylepší prostory, ve kterých se boj odehrává. Jedná se o bezpečnou zábavu pro všechny, kteří mají akční povahu v krvi.
Bezpochyby si přijdou na své i nadšenci do novodobého způsobu zábavy, protože je to hra, která se těší velké oblibě a výrazně se liší od všech předešlých nebo těch, které se odehrávají se zbraní v ruce. Neutrpíte s ní žádná zranění a domů si odnesete pouze dobrou náladu a chuť vyzkoušet si ji i příště.
Ve dvou dostupných arénách si můžete zvolit typ hry, která bude pro vás a vaši partu nejbližších tou pravou a současně výzvou k tomu, mít v aréně soupeře z řad vašich milovaných členů rodiny nebo přátel.

IMG_8139

..2Temný labyrint nebo aztécký chrám?

Větší aréna (vhodnější pro větší skupiny) vás zahalí do tmy a tajných chodeb. Ne nadarmo se jí říká labyrint, protože se v ní možná i ztratíte. Principem hry je schovat se a zaútočit na soupeře v momentě, kdy to nečeká. Pomoci vám k adrenalinovému zážitku může i neonové osvětlení, které je součástí tmavého labyrintu.
Aztécké ruiny jsou ideální arénou pro menší skupiny hráčů. Tato aréna je otevřená a nalezete v ní i šikovnou džungli. Ta vám nabídne řadu úkrytů, které budou v mnoha situacích potřebné k tomu, abyste měli co nejmenší počet zásahů.
Oživte i vy váš volný víkend díky hře, která vás neomrzí a při které se s vašimi milovanými skvěle pobavíte. Můžete se spolehnout na to, že do nového týdne vkročíte s dobrou náladou, elánem do práce a chutí zvládnout všechny povinnosti, které týden přinese, protože po něm přijde další víkend plný možností.

devene
https://www.dagis.cz